Opcje przeglądania

Płyty akrylowe produkowane są na bazie płyty MDF pokrytej standardowo z jednej strony matą akrylową, z drugiej zaś strony polistyrenem stanowiącym idealną siłę przeciwprężną (dostępne są również wersje frontów pokryte z obu stron matą akrylową). Mają one kilkukrotnie zwiększoną wytrzymałość na zarysowania przy zachowaniu najwyższej jakości wysokiego połysku lub głębokiego matu. Płyty akrylowe dostarczane są z folią ochronną zabezpieczającą przed uszkodzeniami powierzchni podczas transportu lub montażu. Dokładając do właściwości użytkowych bogatą kolorystykę począwszy od zawsze modnych bieli, szarości i czerni poprzez bardziej odważne kolory uzyskujemy uniwersalny produkt, który może mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w meblach kuchennych, ale również w meblach pokojowych, łazienkowych, laboratoryjnych i aptecznych. Doskonale się sprawdza jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych.

Płyty akrylowe dzięki ekskluzywnej powierzchni pokrytej odporną na uszkodzenia powłoką Hardcoat z powodzeniem zastępują wysokiej jakości elementy lakierowane. Idealnie sprawdzają się jako materiał na fronty meblowe okleinowane laserowo. Produkt ten wykonywany w technologii jutra, wprowadzono na rynek dzięki wdrożeniu najbardziej innowacyjnej metody obróbki wąskich krawędzi płyt akrylowych polegającej na zgrzewaniu obrzeży laserowych z płytą za pomocą wiązki lasera. Dzięki wykorzystaniu tej technologii fronty cechują się ponadprzeciętnymi walorami użytkowymi oraz nieskazitelnym wyglądem pozbawionym wad w postaci spoiny klejowej (efekt monolitycznej bryły). Fronty te produkowane są pod indywidualne zamówienie, a przy kalkulacji nie ma rozgraniczenia na wymiary standardowe i niestandardowe. Fronty akrylowe w odróżnieniu od elementów lakierowanych posiadają odporność na odpryśnięcia pod wpływem uderzenia, większą głębię koloru, wodoodporne krawędzie oraz powtarzalną w czasie kolorystykę. Są one również odporne na działanie promieniowania UV (nie zmieniają koloru z czasem). Czas realizacji frontów wykonanych z płyt akrylowych jest też zdecydowanie szybszy niż frontów lakierowanych.

Więcej informacji na temat: właściwości płyt akrylowychinformacji technicznych oraz frontów akrylowych okleinowanych laserowo.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl