STOŁY, STOLIKI, STOLICZKI wykonane z różnego rodzaju materiałów (blatu i podstawy) determinujących zastosowanie ich do użytku na zewnątrz lub wewnątrz budynków. Blaty mogą być wykonane z płyt kompaktowych HPL, płyt CDF, płyt i blatów laminowanych lub z drewna. W zależności od wybranej podstawy mogą one występować w wersji stalowej lakierowanej proszkowo (dodatkowo ocynkowane lub bez ocynku), bądź w wykonaniu z aluminium (anodowane lub malowane proszkowo).

Wersje stolików do użytku na zewnątrz sprawdzają się na tarasach, werandach, balkonach, czy też w ogrodzie, a wersje do użytku wewnątrz w domach i mieszkaniach. Stanowią idealną propozycję zarówno dla obiektów użyteczności publicznej jak restauracje, bary, kawiarnie, czy ogródki piwne, jaki i dla klientów indywidualnych.

STOŁY, STOLIKI dostępne są również z blatem o innych wielkościach i kształtach oraz podstawach o innych wysokościach i kolorach. Istnieje możliwość personalizacji blatów z HPL i CDF poprzez wykonywanie na nich grawerów logo, ornamentów, grafik oraz dodatkowych otworów (np. pod doniczkę, przyprawy, kubki). Zapytania: info@kosmaz.com.pl

Szukasz indywidualnego projektu - skorzystaj z KREATORA stolików TWÓRZ! na wymiar.

STOŁY, STOLIKI, STOLICZKI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl