O firmie

 Ekspozycja_BlumEkspozycja uchwyty mebloweJazda próbna kuchni

Historia naszej firmy rozpoczyna się w latach dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku i jest podobna do historii wielu firm, które powstawały wraz z zainicjowaniem przemian społeczno – gospodarczych w Polsce w tym okresie.

Od samego początku istnienia firmy prowadziliśmy działalność ukierunkowaną na dwie grupy produktów. Pierwsza z nich to produkty do mebli – płyty wiórowe, laminowane, MDF, HDF, CDF, pilśniowe, fornirowane, stolarskie, rattanowe, bambusowe sklejki, blaty kuchenne, fronty meblowe, ramki aluminiowe, pianki tapicerskie, akcesoria meblowe, oświetlenie halogenowe, systemy drzwi przesuwnych, systemy zabudowy wnętrz, obrzeża, listwy, profile, prowadnice, uchwyty, zawiasy - materiały niezbędne każdemu producentowi mebli, stolarzowi, czy indywidualnemu klientowi do wykonania mebli, zabudowy, czy garderoby. Drugą grupę stanowią produkty z drewna dla domu – panele podłogowe, płyty osb, belki dwuteowe, parapety, sklejki – materiały z drewna wykorzystywane przez każdego przy budowie, urządzaniu, bądź remoncie domu. Od początku wiedzieliśmy też, jaką musimy być firmą, aby móc sprostać wymaganiom naszych odbiorców. Nasze dążenie do celu i zaangażowanie pozwoliło nam na stopniowy rozwój poprzez poszerzanie oferty produktów, nawiązywanie współpracy z wiodącymi producentami oferowanych przez nas materiałów, zakup nowoczesnych maszyn do świadczenia komplementarnych usług oraz otwieranie nowych oddziałów firmy.

Ekspozycja płyt i frontów

Po ponad 20 latach działalności możemy teraz śmiało stwierdzić, że jesteśmy przodującym na Pomorzu Środkowym i Wielkopolsce solidnym partnerem w branży materiałów drewnopochoodnych i akcesoriów meblowych. W naszych czterech oddziałach: w Koszalinie, Kołobrzegu, Słupsku i Swarzędzu posiadamy dobrze zaopatrzone sklepy, magazyny oraz nowoczesny park maszynowy do świadczenia profesjonalnych usług. Kompleksowo zaopatrujemy branżę meblarską w materiały niezbędne do produkcji mebli oraz specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów drewnopochodnych na potrzeby budownictwa. Wykonujemy również dla naszych klientów hurtowych i detalicznych profesjonalne usługi formatowania i komputerowego rozkroju płyt, okleinowania krawędzi obrzeżami PCV i ABS, wykonujemy nawierty otworów pod zawiasy, ostrzymy automatycznie piły, nanosimy klej na obrzeża oraz świadczymy usługi transportowe i montażu podłóg.


Programowanie CNC

Historia naszej firmy to historia rodzinnego przedsięwzięcia, które dzięki naszym Klientom pozwoliło stworzyć wiodącą w swojej branży firmę o ponad dwudziestopięcioletniej tradycji, pragnącą zapewnić najwyższy poziom współpracy, rzetelności oraz fachowości obsługi. Wiemy, że przed nami jest jeszcze dużo do zrobienia i poprawienia, ale wiemy też, jaką chcemy być firmą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl